تبلیغات
کمیسیون فناوری فروغ - آموزش مولتی مدیا قسمت 3

کمیسیون فناوری فروغ
 

كد آهنگ

كد موسیقیكد عكس تصادفی

۱) تست کل برنامه: جهت تست کل برنامه به منوی Project رفته و گزینه Run را انتخاب نمایید و یا روی آیکونی که مثل یک کلید است رادر نوار Main کلیک کنید.
۲) تست صفحه فعال: تست کردن کل برنامه احتیاج به وقت زیادی دارد لذا جهت سهولت می توانید فقط هر صفحه ای را که فعال است تست نمایید برای این کار گزینه ی Test Current Page در منویPage را کلیک نمایید و یا کلید F۵ را بزنید وبرای بازگشت روی صفحه راست کلیک کنید و از منوی باز شده Close را فشار دهید.
نکته ی بسیار ضروری: هنگام
Run کردن برنامه حتما یک نوار زرد رنگ که در پایین صفحه با مضمون Created with unregustred version of Multimedia Builder رو به رو خواهید شد برای اینکه بتوانید این نوار را حذف کنید مراحل زیر را طی کنید:
از منوی
Help گزینه About را انتخاب کنید تا پنجره باز شود روی گزینه Enter Ray Code کلیک کنید در پنجره باز شده در قسمت Name عبارت HBK@heartbreak.net و در قسمت Code عدد
۱ـ۲۷۴۹۸۳ـ ۴۱۵ را وارد کنید. نکته این عدد را از سمت راست به چپ وارد کنید) از این به بعد هنگام Run کردن دیگر نوار زرد رنگ نمایان نخواهد شد.
مشخصات برنامه،صفحه اصلی،آوردن تصاویر و عکس،طراحی دکمه،تست صفحات،تعیین موسیقی برای هر صفحه،ساخت صفحه جدیدوتنظیم فرمان ها:
مشخصات برنامه
حالا می خواهیم برنامه ای را طراحی کنیم که شامل قسمتهای زیر باشد:
۱) آلبوم عکس
۲) آلبوم فیلم
۳) آلبوم صدا
۴) سرگرمی


ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ دوشنبه ششم دی 1389 توسط کمیسیون فروغ فریسا
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ