تبلیغات
کمیسیون فناوری فروغ - آخرین تکنولوژی روز دنیا در زمینه ی برد های تعاملی و هوشمند

کمیسیون فناوری فروغ
 

كد آهنگ

كد موسیقیكد عكس تصادفی

آخرین تکنولوژی روز دنیا در زمینه ی برد های تعاملی و هوشمند

 ( وایت برد هوشمند ، تخته ی هوشمند ، کیت هوشمند سازی پروژکتور ) :

برد هوشمند

PGM

 Pen Grand Master 

تصویر دیتاپروژکتور خود را با استفاده از برد هوشمند PGM لمسی کنید

 برد هوشمند PGM

Pen Grand Master  سامانه هوشمند سازی تصویر دیتا پروژکتور و نمایشگرهای LCD می باشد که در کنار هر نوع دیتا پروژکتور قرار می گیرد و تصویر دیتا پروژکتور را هوشمند (لمسی) می کند .

برد هوشمند Pen Grand Master   در دو نوع تولید شده است :

الف) کیت برد هوشمند 100 PGM  - اولین و تنهاترین برد هوشمند لیزری دنیا

PGM100m

قابلیت نوشتن روی پرده نمایش و کنترل اشاره گر ماوس از فاصله نزدیك و همچنین از فاصله دور تا 20 متری با نور لیزر از قابلیت های ویژه این دستگاه است.
کلید های مخصوص کنترل و نوشتن روی اسلاید های PowerPoint از فاصله 20 متری از دیگر امکانات PGM100 می باشد.
با استفاده از PGM100 در دانشگاه ها، مدارس، آموزشگاه های آزاد علمی، زبانسرا ها و سالنهای کنفرانس، تدریس و آموزش الکترونیکی و ارائه مطالب به مخاطبان متحول و کار آمد می شود.

ب)کیت برد هوشمند   PGM EZ-Board

 برد هوشمند PGM

 EZ-Board  سامانه هوشمند سازی تصویر دیتا پروژکتور و نمایشگرهای LCD می باشد که در کنار هر نوع دیتا پروژکتور قرار می گیرد و تصویر دیتا پروژکتور را هوشمند (لمسی) کرده و فراتر از یک برد هوشمند عمل می کند.
EZ-Board یک ابزار کارآمد و اقتصادی در طرح توسعه مدارس هوشمند است که با امکانات فوق العاده و استفاده آسان توسط معلم و دانش آموز تدریس الکترونیکی را جذاب و پرمحتوا می سازد.
این دستگاه دارای 2 قلم کوچک و بزرگ می باشد که کاربرد های متفاوت در آموزش هوشمند دارند، قلم بزرگ ابزاری مناسب جهت کار با کتاب های الکترونیکی و ورق زدن آن ها و کار با نرم افزار ها و آزمایشگاه های مجازی می باشد.
قلم های EZ-Board ضد ضربه هستند و به راحتی آسیب نمی بینند لذا با خیال راحت می توان آن را در اختیار دانش آموزان برای کار با برد الکترونیکی دیجیتال قرار داد.
تنظیمات اولیه EZ-Board اتوماتیک بوده و شناسایی صفحه نمایش به صورت اتوماتیک در کمتر از 10 ثانیه انجام می شود لذا نیاز به انجام هیچ گونه تنظیم دستی و یا لمس نقاط با نوک قلم نمی باشد.
با استفاده از EZ-Board  می توان تمامی محتوای آموزشی دبیر در طول یک جلسه را به صورت صوت و تصویر بدون نیاز به دوربین خاصی فیلم برداری کرده، آرشیو نموده و در اختیار دانش آموزان برای مرور در خانه قرار داد.

Made in Taiwan

ساخت تایوان

برد هوشمند PGM  در ۲ حالت قابل استفاده است :

1- نصب روی پروژکتور :

نصب روی پروژکتور ( برد هوشمند PGM )

2- استفاده ی پرتابل ( قابل حمل ):

برد هوشمند PGM  پرتابل

برد هوشمند PGM تنها برد هوشمند لیزری دنیاست .

تکنولوژی ریموت کنترل  لیزری تنها در انحصار شرکت میکرونیتس تایوان تولید کننده ی برد هوشمند  PGM قرار دارد  .

نوشتن روی پرده نمایش ( تخته سیاه - LCD - وایت برد ساده ) کنترل اشاره گر ماوس از فاصله نزدیك و همچنین از فاصله دور (تا 20 متری) با نور لیزر  و همچنین نوشتن با نور لیزر از قابلیت های ویژه ی این دستگاه است .

کلید های تابعی روی قلم از دیگر ویژگی های این برد هوشمند است :

روی قلم Pen Grand Master 100  کلید های PageUp , PageDown , Enter , F11 , F5 , PrintScreen ،راست کلیک و چپ کلیک که به صورت ترکیبی نیز استفاده می شوند جهت سهولت کار با نرم افزار های مختلف تعبیه شده است.

کاربرد ویژه ی این کلید ها در ارائه ی مطلب با پاور پوینت است . ( مدیریت کامل سیستم زمانی که ارائه ی مطلب پایه تخته ی هوشمند انجام می دهید در اختیار شما قرار دارد - نیازی به برگشتن به جلوی لپ تاپ یا رایانه نیست ) شما به راحتی با در دست گرفتن قلم هوشمند می توانید اسلاید ها را عوض کنید ، روی اسلاید ها توضیحات بیشتری بنویسید یا در صورت نیاز پاک کنید .

آرشیو برداری از مطالب ارائه شده برای استفاده در جلسات دیگر از ویژگی های نرم افزاری این برد هوشمند است .ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه بیست و هفتم بهمن 1390 توسط کمیسیون فروغ فریسا
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ